Lata doświadczeń w produkcji
Tysiące zadowolonych klientów w całej Europie
Najwyższa jakość i konkurencyjne ceny

Szeridan w liczbach

8474
Klientów na Allegro.pl
10136
Pozytywnych komentarzy
6745
Zakupów w sklepie internetowym
1075
Fanów na Facebooku

Najwyższa jakość i surowa kontrola produkcji

Nasza firma działa na rynku od 2009 roku i od samego początku wszystkie przez nas towary są przez nas produkowane. Mając doświadczenie we współpracy z ponad 10 000 klientów przy każdej transakcji uczyliśmy się czegoś nowego.

Dzięki pomocy i sugestiom naszych klientów nasz proces produkcyjny został doprowadzony do perfekcji, a bardzo surowe normy jakościowe pozwalają nam upewnić się, że każda naklejka i szablon, które trafią do klienta, będą wolna od wad i wykonane wg najwyższych standardów

Nowoczesna sieć sprzedaży i najwyższa jakość obsługi

Nawet najlepszy produkt nie znajdzie swojego miejsca na rynku bez odpowiedniego marketingu i sieci sprzedażowej. Potęga naszej firmy została oparta na sprzedaży elektronicznej poprzez portal aukcyjny Allegro.pl oraz sklep internetowy Naklejki-Szeridan.pl.

Nasi klienci nauczyli nas również, że bez względu na to jak dobry produkt sprzedajemy, musimy być zawsze do ich dyspozycji. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań aby nasza obsługa klienta stała na najwyższym poziomie i spełniała oczekiwania wszystkich, którzy się z nami kontaktują.

Nasza sieć sprzedaży

Aukcje internetowego Allegro.pl

50%

Sklep internetowy Naklejki-Szeridan.pl

40%

Sprzedaż telefoniczna i bezpośrednia

10%

Nowoczesne wzornictwo zgodne z trendami rynkowymi

Mając dopracowany do perfekcji proces produkcyjny, dużą i nowoczesną sieć sprzedażową jak również najwyższy poziom obsługi klienta chcieliśmy dotrzeć z naszymi produktami do jak najszerszego grona odbiorców.

Kluczem do sukcesu okazał się odpowiedni dobór wzornictwa zarówno dla naklejek na ściany jak i dla szablonów malarskich. Obecnie nasza oferta uwzględnia zgodne z trendem ekologicznym bambusy i drzewa, niepowtarzalne i zaskakujące cytaty, szeroką gamę naklejek dziecięcych i wiele więcej.

Stale poszerzamy bazę naszych wzorów, śledzimy trendy rynkowe i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Zależy nam, aby każdy kto trafi na nasze aukcje lub do naszego sklepu internetowego znalazł wzór idealny dla siebie.

Naklejki na ścianę

Zjawiskowe elementy wystroju

Zobacz naklejki na ścianę

Naklejki welurowe

Oryginalny powiew świeżości

Zobacz naklejki welurowe

Szablony malarskie

Nieszablonowe pomysły!

Zobacz szablony malarskie

Naklejki ścienne dla dzieci

Projektujemy marzeniami

Zobacz naklejki ścienne dla dzieci